درخواست اورژانسی یحیی از پزشکان بعد از مصدومیت ستاره پرسپولیس ، شرایط 2 سرخپوش مبهم شد

به گزارش وبلاگ فناوری و تکنولوژی، دو ستاره سرخپوش در آستانه بازی با مس مصدوم شدند تا شرایط مبهمی برای این بازی داشته باشند.

درخواست اورژانسی یحیی از پزشکان بعد از مصدومیت ستاره پرسپولیس ، شرایط 2 سرخپوش مبهم شد

به گزارش وبلاگ فناوری و تکنولوژی پرسپولیس در شرایطی که طی هفته اخیر نگران خطر محرومیت 10 بازیکن سه کارته خود پیش از دربی بود، اکنون با دردسر جدیدی روبرو شده و در آستانه سفر به کرمان و جدال با مس، دو ستاره ترکیب اصلی اش با مصدومیت روبرو شده اند.

دانیال اسماعیلی فر که به تازگی مصدومیت را پشت سر گذاشته بود و با اوج گیری دوباره در جدال با ملوان بندرانزلی بار دیگر در نقش گلساز ظاهر شد، در آخرین تمرین این تیم با مصدومیت روبرو شد. گفته می گردد مصدومیت مدافع راست سرخپوشان البته چندان جدی نیست و طی ساعات به جای مانده تا جدال با مس کرمان شرایط این بازیکن آنالیز خواهد شد.

دیگر بازیکن مصدوم پرسپولیس نیز محمد عمری است، پدیده این فصل پرسپولیس که توانسته جایگاه ثابتی در ترکیب اصلی برای خود شکل دهد و در ملاقاتهای این فصل نیز نمایش جالب توجه و تاثیرگذاری داشته است. عمری که پیش از سال نو با مصدومیت روبرو شده بود و به واسطه آن شانس حضور در اردوی تیم ملی را نیز از دست داد، طی دو بازی اخیر با تدابیر پزشکی شرایط حضور در ترکیب را به دست آورده بود. با این حال گفته می گردد این بازیکن نیز با توجه به احساس درد شدیدی که دارد، احتمالا برابر مس کرمان به استراحت بپردازد تا برای دربی با آمادگی بیشتری مهیای همراهی تیمش گردد. در فاصله چند ساعت مانده به ملاقات با مس کرمان، کادرفنی از کادرپزشکی درخواست نموده شرایط این بازیکن نیز به صورت اورژانسی مورد آنالیز قرار گرفته و شرایط همراهی تیم را در صورت امکان به دست بیاورد.

منبع: همشهری آنلاین

به "درخواست اورژانسی یحیی از پزشکان بعد از مصدومیت ستاره پرسپولیس ، شرایط 2 سرخپوش مبهم شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "درخواست اورژانسی یحیی از پزشکان بعد از مصدومیت ستاره پرسپولیس ، شرایط 2 سرخپوش مبهم شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید