ضرورت حمایت از زنان سرپرست خانوار در عرصه کسب و کار

به گزارش وبلاگ فناوری و تکنولوژی، الهام فخاری با اشاره به برگزاری نمایشگاه ها در راستای حمایت از زنان سرپرست خانوار، گفت: بدون تردید ایجاد این گونه فضاها می تواند زمینه معرفی زنان موفق و موثر در حوزه اقتصادی را بهتر و بیشتر در جامعه فراهم کند.

ضرورت حمایت از زنان سرپرست خانوار در عرصه کسب و کار

وی با بیان اینکه با ایجاد امکانات جانبی می توان زنان را در عرصه کسب و کار، خدمات و همچنین فرآورده هایی که در زمینه های مختلف فراوری دارند به شهروندان معرفی کنیم، اضافه نمود: زنان در زمینه های مختلف از توانمندی های بالایی برخوردار هستند، به همین دلیل به وجود آوردن فضای کسب و کار می تواند معرف خوبی برای زنان باشد.

وی با بیان اینکه بانوانی که در زمینه های فراوری و خود اشتغالی فعالیت دارند باید به جامعه معرفی شوند، توضیح داد: اگرچه معرفی این افراد نیازمند اطلاع رسانی دقیق تر از سوی نهادها و ارگان های ذی ربط است.

عضو کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر تهران ادامه داد: باید از ظرفیت سرای محلات، شورای شهر و شهرداری تهران در جهت حمایت از کارآفرینی زنان و به خصوص زنان سرپرست خانوار استفاده کنیم.

فخاری یادآور شد: شورا در سطح سیاست گذاری، برنامه ریزی و نظارت نقش دارد و بیشتر در بحث سیاست گذاری و هماهنگی اقداماتی انجام خواهیم داد.

وی با بیان اینکه باید در شورای شهر برنامه تعیینی برای حمایت از زنان سرپرست خانوار داشته باشیم، توضیح داد: ضروری است که این محورها به عنوان ارکان مهم مورد تاکید بیشتری قرار گیرند.

عضو کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر تهران در خاتمه گفت: امیدواریم در سال دوم شورای پنجم در خصوص زنان حرف متفاوت، برنامه تعیین و اقدام موثری تری داشته باشیم.

منبع: خبرگزاری مهر

به "ضرورت حمایت از زنان سرپرست خانوار در عرصه کسب و کار" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ضرورت حمایت از زنان سرپرست خانوار در عرصه کسب و کار"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید