نجات غریق قهرمانی دنیا، مدال آوری رئیس فدراسیون در روز طوفانی تیم ایران

رقابت های جهانی نجات غریق به میزبانی استرالیا با مدال آوری رئیس فدراسیون کشورمان در روز نخست این رقابت ها شروع شد.

نجات غریق قهرمانی دنیا، مدال آوری رئیس فدراسیون در روز طوفانی تیم ایران

به گزارش خبرنگاران و به نقل تر سایت فدراسیون فدراسیون نجات غریق و غواصی، امروز و در جریان برگزاری اولین روز رقابت های نجات غریق قهرمانی دنیا (استرالیا 2018) تیم ملی امدادی نجات غریق کشورمان متشکل از (ایلخان نوری،محمد ناظری،سهیل آشتیانی و حمید قدسی نژاد) موفق شد در رقابت ماده 4 در 50 متر با مانع امدادی با پشت سر گذاشتن همه رقبا و در رقابتی حساس و نزدیک با نماینده کشور ایتالیا در صندلی نخست قرار بگیرد و صاحب مدال طلای این دوره از مسابقات گردد.

این چهارمین مدال کاروان اعزامی نجات غریق کشورمان به رقابت های قهرمانی دنیا در روز اول این مسابقات بود که توسط تیم ماده امدادی 4 در 50 متر با مانع به دست آمد.

این مدال درحالی به نام ایران ثبت شد که ایلخان نوری (رییس فدراسیون نجات غریق و غواصی) نیز در ترکیب این تیم قرار داشت، این برای اولین بار در تاریخ ورزش کشورمان است که یک رئیس فدراسیون که مدیریت فدراسیون را برعهده دارد به عنوان ملی پوش نیز در ترکیب تیم قرار بگیرد و مدال آوری کند.

تیم اعزامی ایران به رقابت های قهرمانی دنیا استرالیا دربخش انفرادی سه مدال (یک طلا، یک نقره و یک برنز) را نیز کسب کرد. بر همین اساس سهیل آشتیانی در رقابت ماده 200 متر با مانع با ثبت رکورد 2:07:85 دقیقه در صندلی نخست قرار گیرد و اولین مدال طلا را برای کاروان اعزامی نجات غریق کشورمان به ارمغان بیاورد. حمید قدسی نژاد در صندلی دوم رقابت های نجات غریق قهرمانی دنیا نهاده شد و مدال نقره را از آن خود کرد. این رقابت ها با مدال برنز کاپیتان تیم ملی نجات غریق ادامه پیدا کرد.

در ادامه رقابت های قهرمانی دنیا نجات غریق محمد ناظری کاپیتان باسابقه تیم ملی ایران و پر افتخار ترین ورزشکارتاریخ این ورزش در رقابت های دنیای موفق شد در رقابتی نزدیک و فشرده با سایر رقبایش مدال برنز را به نام خود به ثبت برساند.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "نجات غریق قهرمانی دنیا، مدال آوری رئیس فدراسیون در روز طوفانی تیم ایران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نجات غریق قهرمانی دنیا، مدال آوری رئیس فدراسیون در روز طوفانی تیم ایران"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید