پوران درخشنده به شب سینما می آید، بزرگداشتی برای آقای بازیگر سینمای ایران

پوران درخشنده تهیه کننده و کارگردان سینما مهمان دومین قسمت از سری جدید شب سینما می گردد.

پوران درخشنده به شب سینما می آید، بزرگداشتی برای آقای بازیگر سینمای ایران

به گزارش به نقل از روابط عمومی شبکه چهار سیما، با از سرگیری پخش مجموعه برنامه های شب های هنر در شبکه چهار سیما، پخش سری جدید شب سینما نیز از 3 مرداد ماه شروع شده است و در دومین قسمت این برنامه که پنجشنبه 10 مرداد ماه روی آنتن می رود، موضوع تاثیرات جامعه بر قهرمان و تاثیرات قهرمان بر سبک زندگی و جامعه با حضور یک کارگردان و یک کارشناس آنالیز می گردد.

امیرحسن ندایی مجری شب سینما این هفته میزبان پوران درخشنده تهیه کننده و کارگردان سینما و دکتر سهیلا نجم استاد دانشگاه، پژوهشگر و مترجم می گردد و با آن ها در مورد موضوع برنامه تبادل نظر می نماید.

همچنین در یک تبادل نظری زنده تلفنی با مسعود نجفی مدیر روابط عمومی سازمان سینمایی، آخرین اخبار و رخداد های سازمان سینمایی بازگو می گردد.

در بخش یک گذر یک خاطره این هفته شب سینما که به بزرگداشت پیشکسوتان سینما اختصاص دارد، کار های هنرمند فقید، استاد عزت الله انتظامی آقای بازیگر سینمای ایران در قالب یک کلیپ مرور می گردد.

مصاحبه و گزارش پیرامون موضوع برنامه و مروری بر آخرین اخبار سینمای ایران از زبان عرفان قاسمی مجری بخش خبر از دیگر بخش های مجله شبانگاهی شب سینما است.

شب سینما به تهیه کنندگی حمیدرضا توسلی محصول گروه ادب و هنر شبکه چهار سیما است که پنجشنبه شب ها ساعت 23 به صورت زنده از شبکه چهار سیما پخش می گردد.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "پوران درخشنده به شب سینما می آید، بزرگداشتی برای آقای بازیگر سینمای ایران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پوران درخشنده به شب سینما می آید، بزرگداشتی برای آقای بازیگر سینمای ایران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید