یک قدم تا اعلام خبر جذاب نقل و انتقالاتی پرسپولیس

به گزارش وبلاگ فناوری و تکنولوژی، باشگاه پرسپولیس برای عقد قرارداد با مهدی ترابی منتظر فسخ این بازیکن با باشگاه العربی قطر است.

یک قدم تا اعلام خبر جذاب نقل و انتقالاتی پرسپولیس

به گزارش گروه ورزشی وبلاگ فناوری و تکنولوژی،مهدی ترابی در نخستین روزهای جابجایی تابستانی از پرسپولیس جدا شد تا فوتبال خود را در لیگ ستارگان قطر با پوشیدن پیراهن العربی دنبال کند.

با این حال دوران فوتبالی این بازیکن با پیراهن العربی کوتاه بود تا او پس از گذشت کمتر از چهار ماه در لیست مازاد این باشگاه قرار گیرد.

ترابی که مصدومیت های متوالی و زیادی را پشت سر گذاشت مورد انتقاد رسانه های فوتبال قطر گرفت تا لقب بازیکنی از جنس شیشه را بگیرد. او با دو گلی هم که با پیراهن العربی زد نتوانست نظر طرفداران را به خود جلب کند تا بالاخره کادر فنی این باشگاه قید او را زده و یوسف المساکنی را جانشین ترابی کند.

سایت استاد الدوحه قطر نیز خبر فسخ رسمی قرارداد ترابی با العربی را منتشر کرد تا این بازیکن خیلی زود با فوتبال در لیگ ستارگان قطر خداحافظی کند.

ترابی که جدایی اش قبل از فینال لیگ قهرمانان آسیا باعث ناراحتی طرفداران پرسپولیس شده بود برای بازگشت به فوتبال ایران با پیشنهاد تیم هایی نظیر تراکتور و سپاهان روبرو شد اما این بازیکن بار دیگر مد نظر کادر فنی باشگاه پرسپولیس نهاده شد تا خودش نیز خواستار بازگشت به جمع شاگردان یحیی گل محمدی گردد.

باشگاه پرسپولیس به دلیل قوانین بین المللی مربوط به نقل و انتقال بازیکن از مذاکره مستقیم با ترابی خودداری کرد و از مدیر برنامه های او خواست تا پس از فسخ رسمی قرارداد با العربی، پیشنهاد پرسپولیس را به طور رسمی آنالیز کند.

از قرار معلوم این بازیکن نیز میخواهد ظرف چند روز آینده به تهران بازگشته و بلافاصله در ساختمان باشگاه پرسپولیس حاضر شده و قرارداد خود را به طور رسمی امضا کند.

بنابراین بازگشت بازیکن محبوب یحیی گل محمدی به پرسپولیس تقریباً قطعی است تا سرخپوشان پایتخت بار دیگر یکی از بازیکنان تاثیرگذار سابق خود را به خدمت بگیرند.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "یک قدم تا اعلام خبر جذاب نقل و انتقالاتی پرسپولیس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "یک قدم تا اعلام خبر جذاب نقل و انتقالاتی پرسپولیس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید