99 درصد منابع اقتصادی برانکو تامین است

به گزارش خبرنگاران، مهدی محمدنبی درباره تأمین منابع اقتصادی قرارداد برانکو ایوانکوویچ و اینکه هیات مدیره چه تصمیمی در این رابطه گرفته است، به رادیو تهران گفت: باتوجه به فرصتی که در این شرایط داشتیم، هیأت مدیره جلسات متعددی برگزار کرد. خوشبختانه این جلسات به تأمین منابع اقتصادی منتج خواهد شد. البته یک مقدار به زمان قانونی احتیاج دارد. کارهای مقدماتی صورت گرفته است. این کار 99 درصد صورت گرفته است و فقط یک درصد آن باقی مانده است. البته در کشور ما این یک درصد مهم است!

99 درصد منابع اقتصادی برانکو تامین است

عضو هیأت مدیره پرسپولیس درباره اینکه برانکو تا 30 خرداد به این باشگاه فرصت داده است، توضیح داد: تمام کوششمان این است در هفته ای که پیش رو است کارها را انجام بدهیم. مکاتبات با برانکو را آماده نموده ایم تا موقعیت واریز مطالباتش را اعلام کند. نمی گذاریم به 30 خرداد برسد و قبل از آن انجام می دهیم.

نبی ادامه داد: برانکو با طرفداران پرسپولیس بحث عاطفی دارد ولی کوشش می کنیم تا قبل از 30 خرداد مطالباتش را بدهیم.

وی در پاسخ به این سوال که چرا طرفداران باشگاهی مثل پرسپولیس که الان باید از قهرمانی در لیگ و جام حذفی خرسند باشد، درگیر تمدید قرارداد برانکو هستند، گفت: مطالبه طرفداران منطقی است و حساسیت های ویژه ای روی تیم های محبوبشان دارند. فرقی نمی نماید؛ هم استقلال و هم پرسپولیس. بخشی از این مطالبات طرفداران در فضای منفی است که باید مدیریت گردد. در دهه 70 هم در فوتبال بودم و این فضای منفی را کنترل می کردیم.

عضو هیأت مدیره باشگاه پرسپولیس درباره منتفی شدن یاری مردم برای حل مسائل اقتصادی گفت: در جلسه قبلی هیأت مدیره، جمعبندی این بود که انجام کار وظیفه ذاتی هیأت مدیره است. طرفداران همین که به ورزشگاه می آیند کافی است و ممنونشان هستیم.

نبی که سابقه دبیر کلی فدراسیون فوتبال را هم دارد، در ادامه صحبت هایش درباره اتفاقات فینال جام حذفی و اینکه فدراسیون فوتبال تا چه اندازه مقصر این اتفاقات بود؟ توضیح داد: در جایگاهی نیستم که در اینباره اظهار نظر کنم ولی یکی از هیجانات فوتبال ما، هیجان سکوها است. در همه جای جهان همین است. باید ناهنجاری را تبدیل به هنجار کنیم. فدراسیون سالی 8 هزار مسابقه برگزار می نماید که شوخی نیست. برای برگزاری این تعداد مسابقه مجموعه های مختلف به فدراسیون یاری می نمایند.

نبی ادامه داد: محدوده داخل زمین بر عهده مسئولان برگزاری مسابقه است. قاعدتاً در هر مسابقه و دیدار رسمی، گزارشات نماینده مسابقه ملاک است. من گزارش نماینده را نخواندم. نمی توانم در این باره اظهار نظر کنم.

منبع: خبرگزاری مهر

به "99 درصد منابع اقتصادی برانکو تامین است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "99 درصد منابع اقتصادی برانکو تامین است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید