استیلی: قرمز و آبی در تیم امید دیگر مطرح نیست ، تلاش می کنیم ضعف ها را به حداقل برسانیم

به گزارش وبلاگ فناوری و تکنولوژی، سرمربی تیم امید در خصوص شرایط این تیم در راه صعود به المپیک به بیان مطالبی پرداخت.

استیلی: قرمز و آبی در تیم امید دیگر مطرح نیست ، تلاش می کنیم ضعف ها را به حداقل برسانیم

به گزارش گروه ورزشی وبلاگ فناوری و تکنولوژی، حمید استیلی در حاشیه تمرین امروز تیم ملی امید در جمع وبلاگ فناوری و تکنولوژی در خصوص آخرین شرایط ملی پوشانش گفت: جا دارد از پیشکسوتان عزیز تشکر کنم که باعث بالا رفتن روحیه بازیکنان شدند. در اینجا دیگر بحث آبی و قرمز نیست و شما دیدید که همه جوره مربی و مدیر در تمرین امروز حاضر شدند که این موضوع جای تشکر دارد.

وی با اشاره به نام یک اپراتور تلفن همراه که حامی تیم ملی امید شده است، گفت: این دوستان به همراه آقایان اخوان و... از تیم ملی حمایت های ویژه ای کردند و با وجود اینکه زمان کمی داشتیم همه گونه همکاری با ما انجام دادند. امروز شاید اولین جلسه تمرینی تیم امید بود که ما همه بازیکنان را در اختیار داشتیم. خوشبختانه اردوی قطر ما هم با شرایط خوبی برگزار گشت، هر چند هنوز نقاط ضعفی داریم ولی تلاش می کنیم این موضوع را به حداقل برسانیم.

استیلی اضافه نمود: در بحث آمادگی جسمانی هر روز با جی پی اس روی بازیکنان کار می کنیم. خوشبختانه شرایط بچه ها خوب است اما باید قبول کنیم که گروه بسیار سختی داریم. بازیکنان ما هم انگیزه بالایی دارند تا بتوانند دل مردم را شاد کنند.

سرمربی تیم ملی امید با اشاره به کمک هایی که به این تیم صورت گرفته است، گفت: جا دارد از آقایان سلطانی فر و صالحی امیری تشکر کنیم که به این تیم کمک کردند. از برخی از همکاران رسانه ای که در این دو سال همه جوره همکاری کردند تشکر می کنم. سعی کردیم در این مدت بهترین گزینه ها را هم از لحاظ اخلاقی و هم از نظر فنی انتخاب کنیم تا با مشکل روبرو نشویم. مهمترین مسئله در تیم امید وحدت تاکتیکی است، ولی از همه مهمتر احتیاج به دعای مردم است. من قول می دهم بازیکنان تیم امید نهایت سعی و تلاش خودشان را برای شادمان کردن دل مردم انجام بدهند.

وی در پاسخ به سوال خبرنگاری که پرسیده بود شاهرودی دلیل خط خوردن غلامی را فنی بیان نمود اما شما این مسئله را اخلاقی بیان نمودید، گفت: خواهشی که من از شما دارم این است که چون تیم ما می خواهد به مسابقه اعزام شود خیلی مسائل را رعایت کنید. من عارف غلامی را خیلی دوست دارم ولی خواهش می کنم از نفراتی که در اردو حضور دارند صحبت کنید. امیدوارم غلامی در تیم باشگاهی اش پیروز باشد هرچند نام او در فهرست 50 نفره ما وجود دارد.

استیلی در خصوص اینکه آیا مهدی خانی و نورافکن در پست هایی که شما برای آنها در نظر گرفته اید جواب داده اند یا خیر، اضافه نمود: ما چند بازیکن چند پسته داریم. انتخاب بازیکن چندپسته برای ما خیلی سخت است. مهدی خانی و بقیه نفراتی که اشاره کردیم در تمرینات فوق العاده خوب بودند و ما سعی می کنیم به بهترین نحو از آنها استفاده کنیم که اول تیم از آنها سود ببرد و بعد خود بازیکنان.

وی در پاسخ به این سوال که آیا مشکل پاداش بازیکنان حل شد یا خیر، اضافه نمود: بله، من در این دو روز که به اردو آمده ام، مدام به دنبال این مسائل بودم. دو روز پیش هم آقای سلطانی فر دستور داد تا کاری کنیم پاداش مرحله مقدماتی این بازیکنان با وجود آنکه زیاد نیست به آنها پرداخت شود. امروز هم قرار است این اقدام صورت بگیرد و پاداشی را به بازیکنان بدهیم.

سرمربی تیم ملی امید در خصوص اینکه چرا تیم امید نتوانست در 6 مسابقه محبت آمیز دروازه اش را بسته نگه دارد، گفت: این صحبت شما فنی است و درست. ما روی دفاع فردی کمی مشکل داشتیم ولی سعی کردیم این مشکل را برطرف کنیم. دفاع تیمی ما از دروازه بان تا مهاجم شکل می گیرد، ما مقابل قطر دو گل دریافت کردیم ولی تا دقیقه 86 اصلا موقعیتی به حریف نداده بودیم. فقط به خاطر اینکه برخی جابجایی ها را انجام دادیم این اتفاق رخ داد و دو گل دریافت کردیم. مهمترین مسئله برای ما دفاع تیمی است و با وجود اینکه زمان کمی داشتیم تا اینجا خوب پیش رفتیم. دفاع تیمی ما باید از دفاع فردی بهتر شود و قطعا روی این موضوع کار می کنیم.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "استیلی: قرمز و آبی در تیم امید دیگر مطرح نیست ، تلاش می کنیم ضعف ها را به حداقل برسانیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "استیلی: قرمز و آبی در تیم امید دیگر مطرح نیست ، تلاش می کنیم ضعف ها را به حداقل برسانیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید