تبریک رئیس سازمان لیگ به باشگاه پرسپولیس

رئیس سازمان لیگ فوتبال ایران صعود پرسپولیس به فینال لیگ قهرمانان آسیا را به این باشگاه و تمامی اهالی فوتبال ایران تبریک گفت.

تبریک رئیس سازمان لیگ به باشگاه پرسپولیس

به گزارش خبرنگاران و به نقل از سایت سازمان لیگ فوتبال ایران، حیدر بهاروند، نایب رئیس فدراسیون فوتبال و رئیس سازمان لیگ فوتبال ایران موفقیت پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا و صعود این تیم به عنوان نماینده ایران به فینال رقابت ها را به این باشگاه و تمامی اهالی فوتبال تبریک گفت. متن پیغام بهاروند به توضیح زیر است:

فوتبال باشگاهی ایران یکبار دیگر عامل نشاط اجتماعی در کشور شد و ثابت کرد هزینه برای فوتبال نوعی سرمایه گذاری برای گسترش هنجارهای اجتماعی و افزایش مطلوبیت روانی و همبستگی ملی در کشور است. جوانان شایسته و توانمند ایرانی حماسه ای خلق کردند و پرسپولیس را به فینال لیگ قهرمانان آسیا رساندند.

تماشاگران ایرانی نیز فرهنگ غنی ایرانی و اسلامی خود را در استادیوم به نمایش گذاشتند و به خوبی تیم پرسپولیس را مورد تشویق و حمایت قرار دادند و ثابت کردند کشور بزرگ ایران با امنیتی مقتدرانه، میزبان شایسته ای برای برگزاری مسابقات بین المللی است.

رشادت جوانان ایرانی در کنار دانش فنی و مدیریت حمیدرضا گرشاسبی باعث شد که پرسپولیس با امکاناتی محدود، تیم ثروتمند و پرامکانات السد قطر را شکست دهد و به فینال لیگ قهرمانان آسیا برسد. این موفقیت فقط مختص باشگاه پرسپولیس نیست، بلکه افتخارش برای کل فوتبال ایران است تمامی هیئت های فوتبال، باشگاه ها، بازیکنان، مربیان و مدیرانی که با دست خالی و با عشق و علاقه فراوان در شرایط سخت در اقصی نقاط کشور کار می نمایند تا جوانان مستعد فوتبال ایرانی را شناسایی نمایند در موفقیت پرسپولیس سهیم هستند. امیدواریم این موفقیت بزرگ پرسپولیس با قهرمانی در لیگ قهرمانان آسیا به انتها برسد. لیگ قهرمانان آسیا| لشگر نصفه ونیمه پرسپولیس فینالیست شد، تعبیر رؤیا در شب باشکوه آزادی

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "تبریک رئیس سازمان لیگ به باشگاه پرسپولیس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تبریک رئیس سازمان لیگ به باشگاه پرسپولیس"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید