تغییر ساعت کاری مراکز معاینه فنی خودروهای تهران

به گزارش وبلاگ فناوری و تکنولوژی، بیهقی، شهید آبشناسان و شقایق همانند گذشته در تمامی ایام هفته به صورت شبانه روزی و سایر مراکز معاینه فنی و واحدهای سیار معاینه فنی در تهران روزهای شنبه تا پنجشنبه شنبه از ساعت 6 الی 18 فعال هستند.

تغییر ساعت کاری مراکز معاینه فنی خودروهای تهران

مدیر عامل ستاد معاینه فنی خودروهای تهران از افزایش مراکز معاینه فنی فعال در روزهای آدینه اطلاع داد.

به گزارش ایسنا، شادی مالکی در شرح تغییر ساعت کاری مراکز معاینه فنی شهر تهران همزمان با تغییر ساعت کاری ادارات، اضافه نمود: در پی مصوبه دولت مبنی بر آغاز ساعت کاری ادارات از ساعت 6 صبح ، این ستاد جهت تسهیل در ارائه خدمات به شهروندان نسبت به تطبیق آغاز ساعت کاری مراکز با این مصوبه از روز16 خردادماه جاری اقدام نموده است؛ البته مراکز بیهقی، شهید آبشناسان و شقایق همانند گذشته در تمامی ایام هفته به صورت شبانه روزی و سایر مراکز معاینه فنی و واحدهای سیار معاینه فنی در روزهای شنبه تا پنجشنبه شنبه از ساعت 6 الی 18 فعال هستند.

وی در مورد فعالیت بعضی از مراکز معاینه فنی شهر تهران در روزهای آدینه نیز گفت: با توجه به اینکه تعدادی از شهروندان در ایام هفته به دلیل مشغله کاری فرصت مراجعه به مراکز را ندارند؛ لذا جهت رفاه حال این افراد بعضی از مراکز در ایام تعطیل نیز فعال هستند. در روزهای آدینه مراکز معاینه فنی شهدای زمان آباد، بعثت، فدائیان اسلام، نیایش، خاوران و امام رضا(ع) از ساعت 7 الی 14 آماده خدمت رسانی به شهروندان می باشند.

مالکی در مورد نحوه اطلاع از آخرین شرایط فعالیت مراکز معاینه فنی شهر تهران خاطر نشان کرد: شهروندان می توانند با مراجعه به سایت رسمی ستاد معاینه فنی خودروهای تهران به آدرس inspection.tehran.ir و یا تماس با سامانه جوابگوی 96006000 از نحوه فعالیت و ساعت کاری مراکز معاینه فنی آگاه شوند.

بنا براعلام روابط عمومی ستاد معاینه فنی تهران، وی در شرح مقدار ظرفیت ایجاد شده برای پذیرش اینترنتی در مراکز معاینه فنی توضیح داد: به منظور تسهیل در ارائه خدمات و مدیریت زمان، پذیرش در 10 مرکز معاینه فنی خودروی شهر تهران صرفا اینترنتی انجام می گردد. بطوریکه مراجعه به مراکز بیهقی، نیایش، شهید آبشناسان، سراج، دماوند و شهید چمران و چهار واحد سیار نوبنیاد، گیلان، هنگام(شماره 4) و هنگام (شماره 8) تنها با مشخص وقت قبلی به وسیله نوبت گیری اینترنتی در سامانه تهران من امکان پذیر است. در حال حاضر ظرفیت اینترنتی ایجاد شده در این مراکز بیش از تقاضا است و شهروندان به راحتی می توانند با مراجعه به سایت بلافاصله در همان روز نسبت به دریافت نوبت اقدام کنند. البته بجز 10 مرکز عنوان شده مراجعه بصورت حضوری و یا نوبت گیری اینترنتی به سایر مراکز امکان پذیر است.

منبع: عصر ایران

به "تغییر ساعت کاری مراکز معاینه فنی خودروهای تهران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تغییر ساعت کاری مراکز معاینه فنی خودروهای تهران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید