رقابت های جودو قزاقستان، شکست فتحی پور و ملک محمدی در دیدار رده بندی، سرانجام کار ایران با دو مدال نقره

نمایندگان جودو ایران با شکست در دیدار رده بندی از دستیابی به مدال برنز بازماندند.

رقابت های جودو قزاقستان، شکست فتحی پور و ملک محمدی در دیدار رده بندی، سرانجام کار ایران با دو مدال نقره

به گزارش خبرنگاران، دومین روز از رقابت های اوپن قزاقستان از صبح امروز (آدینه) برگزار گردید و مهدی فتحی پور و محمد ملک محمدی با شکست در دیدار رده بندی از دست یابی به مدال برنز بازماندند.

در وزن 81- کیلوگرم، مهدی فتحی پور به مصاف آرجینستو از قزاقستان رفت و پیروز شد در گام نخست حریف خود را شکست دهد. فتحی پور در دور دومین مبارزه با آرتین دارتیو از قزاقستان روبه رو شد و توانست مقابل او به رجحان برسد.

فتحی پور در دیدار نیمه نهایی نیز مغلوب تورپال تپکایف از روسیه شد. او در دیدار رده بندی نیز مغلوب نماینده ای دیگر از روسیه شد تا از رسیدن به مدال برنز بازبماند.

در ادامه ملک محمدی نماینده وزن 91- کیلوگرم تیم ملی کشورمان نیز پیروز شد نماینده کشور میزبان را از پیش رو بردارد. وی در ادامه مسابقات به مصاف سونگات زکریای از کشور قزاقستان رفت و پیروز شد با شکست دومین حریف خود به نیمه نهایی راه پیدا کند.

ملک محمدی در دیدار نیمه نهایی نیز مقابل رومن دانتسو از روسیه بازنده شد. نماینده کشورمان برای کسب مدال برنز نیز به مصاف دوستون میلیو از ازبکستان رفت که در این دیدار نیز مغلوب حریف خود شد و در کسب مدال برنز ناکام بود.

صبح امروز نیز رامین صفویه نماینده وزن منفی 100کیلوگرم تیم ملی جودو کشورمان در نخستین مبارزه به مصاف رابسیمیک از قزاقستان رفت اما نتوانست مقابل این حریف پیروز گردد و با شکست مقابل این تیم از گردونه مسابقات کنار رفت.

در روز نخست این رقابت ها علیرضا خجسته و محمد محمدی بریمانلو به مدال نقره دست یافته بودند. راهنمایی این تیم برعهده خسرو دلیر بود.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "رقابت های جودو قزاقستان، شکست فتحی پور و ملک محمدی در دیدار رده بندی، سرانجام کار ایران با دو مدال نقره" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رقابت های جودو قزاقستان، شکست فتحی پور و ملک محمدی در دیدار رده بندی، سرانجام کار ایران با دو مدال نقره"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید