عبدالهی: افزایش قیمت کود، کشاورزان را با مشکل روبرو می کند

نماینده مردم اهر و هریس در مجلس شورای اسلامی با انتقاد از افزایش سه برابری قیمت کود گفت: این افزایش قیمت کشاورزان را دچار مشکل می کند.

عبدالهی: افزایش قیمت کود، کشاورزان را با مشکل روبرو می کند

به گزارش خبرنگاران، بیت الله عبدالهی نماینده مردم اهر و هریس در مجلس شورای اسلامی جلسه علنی نوبت عصر امروز مجلس در تذکری در خصوص تامین قیر پروژه های عمرانی گفت: دو سال است که در استان آذربایجان شرقی و شهرستان های اهر و هریس مشکل قیر داریم، پروژه ها به دلیل مشکل قیر یا کند اجرا می شوند یا اصلا اجرا نمی شوند، دولت، وزرای نفت و راه و سازمان برنامه به این موضوع سرانجام دهند، در کشوری که نفت تولید می کنیم مردم نمی پذیرند ما مشکل قیر داشته باشیم و پروژه های ما اجرایی نشود.

وی در تذکری به وزرای نفت و کشاورزی و صنعت در خصوص افزایش قیمت کود اوره گفت: قیمت کود اوره سه برابر افزایش پیدا کرده است، در سال رونق تولید با وجود مسائل کشاورزان انصاف نیست قیمت کود را سه برابر افزایش دهیم، این افزایش قیمت موجب مسائلی برای کشاورزان می شود.

عبدالهی در تذکری به وزیر علوم عنوان کرد: شما در کمیسیون آموزش قول دادید دانشکده هریس را راه اندازی کنید، به این قول عمل نشده است، به قولتان عمل کنید.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "عبدالهی: افزایش قیمت کود، کشاورزان را با مشکل روبرو می کند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عبدالهی: افزایش قیمت کود، کشاورزان را با مشکل روبرو می کند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید