اخبار صنعت

تکمیل زنجیره فراوری اولویت تعاون روستایی گرمسار است

به گزارش خبرنگاران، محمدرضا قربانی در نشست غروب یکشنبه خود با اتحادیه گلخانه داران گرمسار به میزبانی تعاون روستایی شهرستان ضمن تاکید بر ضرورت احیا و توانمندسازی شرکت تعاونی گلخانه داران، تأکید داشت: تکمیل زنجیره فراوری، ارائه خدمات دولتی، پرداخت...

9 اسفند 1397

مدرسه 6 کلاسه برکت شهید لنگری زاده افتتاح شد

به گزارش خبرنگاران، در این مراسم که محمد مخبر رییس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره)، محمدجواد فدایی سرپرست استانداری کرمان و محمدمهدی زاهدی نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی حضور داشتند، مدرسه 6 کلاسه برکت شهید غلامرضا لنگری زاده از شهدای...

30 بهمن 1397

بارش های پاییزی در ایلام از اواخر مهرماه شروع می گردد

ناصر ملکی در مصاحبه با خبرنگاران گفت: طبق پیش بینی ها بارش ها در آبان ماه مناسب است اما در آذر و دی بارش ها کاهش می یابد و موثر ترین بارش ها در استان از اواخر مهرماه تا دهه اول آبان ماه خواهد بود.

21 بهمن 1397

مهدی تارتار: ماشین سازی فقط دفاع کرد و وقت بازی را تلف کرد، مثل همیشه در خانه از داوری لطمه خوردیم

مهدی تارتار، سرمربی تیم فوتبال پارس جنوبی جم گفت: تیم حریف در ضد حملات خطرناک بود و در وقت های اضافه روی اشتباهاتی که داشتیم به گل رسیدند.

19 بهمن 1397

ایجاد شرایط امن سرمایه گذاری حوزه شهری در اراک لازم است

به گزارش خبرنگاران، داود تاجران عصر سه شنبه در نشست با خبرنگاران و اصحاب رسانه در اراک ضمن اشاره به اینکه اولین شرط جذب سرمایه گذار ایجاد شرایط امن است، گفت: سرمایه همیشه در حال پرواز است، مگر اینکه فرودگاه امن پیدا کند.

5 بهمن 1397

ربوده شدن خدمه یک کشتی سوییسی توسط دزدان دریایی

دزدان دریای روز گذشته (شنبه) 12 عضو از خدمه یک کشتی تجاری سوئیسی را در آب های نیجریه ربودند.

28 دی 1397

کمبود چوب و چسب در واحدهای فراوری مبل و منبت نهاوند

رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان نهاوند گفت: کمبود مواد اولیه اساسی از جمله چوب و چسب سد راه کارگاه های تولیدی مبل و منبت نهاوند است.

30 آذر 1397

برگزاری نشست مشترک کمیسیون آموزش مجلس و مسئولان وزارت علوم

به گزارش خبرنگاران به نقل از وزارت علوم، عبدالرضا باقری به همراه تعدادی از معاونان وزارتخانه و برخی از روسای دانشگاه ها با رئیس و اعضای کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی در آستانه شروع سال تحصیلی 98-97 دانشگاه ها دیدار و مصاحبه کرد.

21 آذر 1397

اتریش و ایتالیا تمایلی به تحریم های جدید علیه روسیه ندارند

به گزارش خبرنگاران به نقل از یورونیوز، کمیسیون اروپا امروز پنجشنبه اعلام نمود که دولت های اتحادیه اروپا باید درباره تحریم های جدید علیه روسیه در ارتباط با حمله ادعایی با گاز اعصاب به جاسوس روس تبار در انگلیس تصمیم گیری نمایند.

13 آذر 1397