اتفاق عجیب در قرعه کشی AFC؛ صعود تیم ملی فوتسال ایران به مرحله نهایی مسابقات قهرمانی آسیا قطعی است!

در اتفاقی عجیب صعود تیم ملی فوتسال ایران با توجه به هم گروهی با تیم ترکمنستان در مرحله مقدماتی، به مرحله نهایی مسابقات فوتسال قهرمانی آسیا قطعی شد.

اتفاق عجیب در قرعه کشی AFC؛ صعود تیم ملی فوتسال ایران به مرحله نهایی مسابقات قهرمانی آسیا قطعی است!

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرنگاران، قرعه کشی مرحله مقدماتی مسابقات فوتسال قهرمانی آسیا امروز (پنجشنبه) در حالی برگزار گردید که تیم ملی ایران در گروه B منطقه جنوب و مرکز آسیا با تیم های ترکمنستان و قرقیزستان هم گروه شد.

در گروه A این منطقه نیز تیم های ازبکستان، نپال، افغانستان و تاجیکستان در یک گروه قرار دارند و باید از تاریخ 29 مهرماه تا 5 آبان ماه در شهر ارومیه به مصاف یکدیگر بروند.

نکته جالب این مسابقات این است که طبق قانون AFC از هر گروه دو تیم به مرحله نهایی مسابقات فوتسال قهرمانی آسیا صعود خواهند کرد و تیم میزبان مرحله نهایی نیز که کشور ترکمنستان است، به صورت مستقیم در مرحله پایانی حضور خواهد داشت.

به این ترتیب تیم ملی فوتسال ایران با توجه به قرار داشتن در گروه سه تیمی و همچنین هم گروهی با تیم ترکمنستان، به طور اتوماتیک جواز حضور در مرحله نهایی مسابقات را به دست آورده است! اتفاق عجیی که به طور حتم باعث کم شدن حساسیت مسابقات خواهد شد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "اتفاق عجیب در قرعه کشی AFC؛ صعود تیم ملی فوتسال ایران به مرحله نهایی مسابقات قهرمانی آسیا قطعی است!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اتفاق عجیب در قرعه کشی AFC؛ صعود تیم ملی فوتسال ایران به مرحله نهایی مسابقات قهرمانی آسیا قطعی است!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید