اصفهانیان: درباره برگزاری جلسه هیئت رئیسه چیزی به من اعلام نکردند، بهاروند جانشین تاج می گردد

به گزارش وبلاگ فناوری و تکنولوژی، فریدون اصفهانیان، عضو هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال می گوید که هنوز درباره برگزاری جلسه هیئت رئیسه این فدراسیون به او اطلاع رسانی نشده است.

اصفهانیان: درباره برگزاری جلسه هیئت رئیسه چیزی به من اعلام نکردند، بهاروند جانشین تاج می گردد

فریدون اصفهانیان در گفت وگو با خبرنگار ورزشی وبلاگ فناوری و تکنولوژی درباره ماجرای استعفای مهدی تاج از ریاست فدراسیون فوتبال و اینکه چه کسی سرپرستی این فدراسیون را بر عهده خواهد گرفت، گفت: اساسنامه در این خصوص می گوید که وقتی رئیس فدراسیون به هر علتی نتواند به کار خود ادامه بدهد، یکی از نواب رئیس یا سایر اعضای هیئت رئیسه باید مسئولیت او را بر عهده بگیرد.

وی ادامه داد: طبق قوانین در صورتی که رئیس نباشد، نایب رئیس اول مسئولیت را بر عهده خواهد داشت. با توجه به اینکه پس از کناره گیری آقای کفاشیان پست نایب رئیسی اول خالی است، آقای بهاروند مسئولیت را به عنوان نایب رئیس دوم به عهده گرفته و جانشین تاج می گردد.

عضو هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال درباره اینکه جلسه هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال برای آنالیز این موضوع چه زمانی برگزار خواهد شد، گفت: در خصوص زمان برگزاری جلسه هیئت رئیسه هنوز چیزی به من نگفته اند، اما به هرحال مسئله استعفای آقای تاج باید به هیئت رئیسه بیاید.

اصفهانیان درباره اینکه آیا احتمال برگزاری زودتر از موعد انتخابات فدراسیون فوتبال برای انتخاب رئیس وجود دارد یا نه، گفت: بعید می دانم این اتفاق رخ بدهد. به هرحال دوره چهار ساله فدراسیون باید به اتمام برسد و تا سرانجام چهار سال هم نایب رئیس، فدراسیون را ادامه می نماید.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "اصفهانیان: درباره برگزاری جلسه هیئت رئیسه چیزی به من اعلام نکردند، بهاروند جانشین تاج می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اصفهانیان: درباره برگزاری جلسه هیئت رئیسه چیزی به من اعلام نکردند، بهاروند جانشین تاج می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید