سالن مهران مشهد با دخالت رئیس فدراسیون یک شبِ استاندارد شد!

به گزارش وبلاگ فناوری و تکنولوژی، دیدار دو تیم پیغام مشهد و فولاد سیرجان از رقابت های هفته هشتم لیگ برتر والیبال درحالی قرار است روز یکشنبه در مشهد برگزار گردد که دبیر سازمان لیگ اعلام نموده بود طبق گزارش ناظران بازی سالن مهران استانداردهای لازم برای میزبانی از این دیدار را ندارد.

سالن مهران مشهد با دخالت رئیس فدراسیون یک شبِ استاندارد شد!

به دنبال این اظهار نظر یزدان پناه (دبیر سازمان لیگ)، سرمربی تیم پیغام در مصاحبه با وبلاگ فناوری و تکنولوژی بیان کرد به هیچ عنوان سالن را تغییر نخواهند داد و از ضیایی (رئیس فدراسیون والیبال) خواست تا برای حل این مشکل پادرمیانی کند.

پس از این درخواست، احمد ضیایی به ماجرا ورود نموده اما معین نیست کدام مشکل را حل نموده که این سالن می تواند میزبان دیدار دو تیم پیغام و فولاد باشد.

جبار قوچان نژاد سرمربی تیم والیبال پیغام مشهد عصر امروز شنبه در گفت وگو با وبلاگ فناوری و تکنولوژی درباره برگزاری دیدار تیمش با فولاد سیرجان در سالن مهران گفت: با مساعدت ریاست فدراسیون، این بازی در سالن مهران برگزار خواهد شد و احمد ضیایی نیز سفری به مشهد خواهد داشت که قرار است در این سفر پیرامون وضعیت این سالن با یکدیگر مصاحبه و تبادل نظر کنیم.

منبع: خبرگزاری مهر

به "سالن مهران مشهد با دخالت رئیس فدراسیون یک شبِ استاندارد شد!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سالن مهران مشهد با دخالت رئیس فدراسیون یک شبِ استاندارد شد!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید