عابدزاده: فوتبال بهترین راه خوشحال کردن مردم است

به گزارش وبلاگ فناوری و تکنولوژی، احمدرضا عابدزاده، ستاره فراموش نشدنی فوتبال ایران است، مردی که بسیاری را در ایران شیفته فوتبال و دروازبانی کرد. احمدرضا درباره ارزیابی از عملکرد تیم ملی در جام ملت های آسیا می گوید: به هیچ عنوان کسی نباید تصور کند که یمن، ویتنام و یا هر تیم دیگری که درجام ملت ها شرکت دارد از پیش بازنده است.اتفاقا این تیم ها انگیزه بیشتری برای نتیجه دریافت مقابل ایران و سایر قدرت های قاره دارند تا شگفتی ساز لقب بگیرند.گاهی می شنوم که می گویند تیم ملی به راحتی برنده سه بازی مرحله گروهی است.در حالیکه به هیچ عنوان نباید با چنین ذهنیتی روبرو باشیم و یا چنین ذهنیتی برای ملی پوشان درست کنیم. او حرفهایش را اینطور ادامه می دهد: در جام ملت ها هیچ تیمی بدون برنامه وارد مسابقات نخواهد شد.همه تیم ها برای مسابقات هزینه های سنگینی نموده اند و با برنامه به امارات می روند. فوتبال امروز جهان مثل دهه های گذشته نیست.چنانچه دیدید پرتغال مقابل ما می توانست بازنده هم باشد.خیلی دوست دارم پس از سال ها تیم ملی قهرمان جام ملت های آسیا گردد تا مردم کشورم چند روزی به بهانه فوتبال خوشحال باشند. فوتبال بهترین و کم هزینه ترین راه برای شاد کردن 80 میلیون ایرانی است و همه باید پشت تیم ملی باشند.

عابدزاده: فوتبال بهترین راه خوشحال کردن مردم است

عابدزاده نتایج تیم ملی را اینطور پیش بینی می نماید: از نظر من تیم ملی توانایی این را دارد که تا نیمه نهایی مرحله به مرحله صعود کند. دو بازی سخت در نیمه نهایی و فینال انتظارمان را می کشد.امیدوارم تیم ملی در نهایت با سربلندی در این مسابقات شرکت کند اما از قول من به بچه های تیم ملی بگویید هیچ حریفی دست و پا بسته نیست.

او درباره ادامه حضور مهدی تاج در فدراسیون فوتبال معتقد است: ادامه حضور تاج در فدراسیون فوتبال خبر خوبی برای جامعه فوتبال بود. من واقعا در ماههای اخیر نگران برخی شایعات پیرامون فدراسیون فوتبال و بحث تغییرات در آن بودم اما خوشحالم که سکاندار فوتبال کشور همچنان در فدراسیون حضور خواهد داشت تا فدراسیون با ثبات موجود به کارش در روزهای حساس ملی ادامه دهد.تاج بدون منت و به صورت عاشقانه برای فوتبال زحمت می کشد. در ماههای اخیر دو بار شاهد بودیم که مرد اول فوتبال دنیا بدون ساز و دهل و تبلیغات آنچنانی به ایران آمد و شاهد دربی پایتخت و فینال لیگ قهرمانان آسیا بود. وقتی من بازی می کردم، چنین ارتباطاتی میسر نبود و حضور رییس فیفا به این سادگی ها محقق نمی شد.

این پیشکسوت فوتبال کشورمان در خاتمه می گوید: فدراسیون فوتبال در حال حاضر دارای یک کمپ بزرگ برای تیم های ملی است که در آن زمین های مختلف و ساختمان بدنسازی و پزشکی وجود دارد. از تیم ملی هم برای حضور در جام ملت های آسیا به بهترین شکل حمایت صورت گرفت و این موضوع با توجه به محدودیت های موجود نکته بسیار مثبتی است که در زمان ما وجود نداشت. امیدوارم همه تیم های ملی از این امکانات به بهترین شکل سود ببرند و در میدان های مختلف موفق باشند.این آرزوی همه مردم است.

11

منبع: ایران ورزشی

به "عابدزاده: فوتبال بهترین راه خوشحال کردن مردم است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عابدزاده: فوتبال بهترین راه خوشحال کردن مردم است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید