معروف ترین دبیرستان های تسخیر شده (قسمت دوم)

به گزارش وبلاگ فناوری و تکنولوژی، داستان تسخیر و تسخیرشدگی، از جمله داستان های محبوب حوزه گردشگری وحشت بوده و صرف نظر از واقعی یا تخیلی بودن، بسیار مورد توجه عاشقان دنیای ترس و هیجان است.

معروف ترین دبیرستان های تسخیر شده (قسمت دوم)

همان گونه که در بخش نخست این مطلب خواندیم، در دنیای مکان های تسخیر شده، نام مدارس نیز می درخشد. به ویژه دبیرستان های معروف آمریکا که بارها به نام آنها در این حوزه اشاره شده است. ارواح دانش آموزان، اساتید و حتی مردگان آواره که سکونتگاه ابدی خود را به خاطر ساخت این مدارس از دست داده اند، از جمله ساکنان فعلی این ساختمان های بعضا تاریخی هستند که هم باعث ترس و هم سبب معروفیت این مکان ها شده اند.

با وبلاگ فناوری و تکنولوژی و مرور بخش دوم این مطلب همراه ما باشید تا سری به دیگر دبیرستان های مرموز، ترسناک و البته تسخیر شده این کشور زده و ببینیم دنیای گردشگری وحشت دیگر چه عجایبی در آستین دارد.

دبیرستان بیرد (C. E. Byrd)، شریوپورت (Shereveport)، لوئیزیانا

این دبیرستان ظاهرا از جمله موارد این لیست است که سابقه ای طولانی در زمینه تسخیر شدن به وسیله ارواح را در کارنامه خود دارد. در این میان به نظر می رسد حضور دو روح بسیار پر رنگ بوده است، یکی دختری جوان که در سال 1930 در استخر مدرسه غرق شد و دیگری گروهبان ROTC که در آنجا خودکشی نموده است. با توجه به شواهد موجود، حداقل این مورد آخری نزدیک به واقعیت است.

ویل استابلفیلد (Will Stubblefield) در ماه اکتبر سال 1962 و البته به صورت کاملا تصادفی خودکشی کرد، اما هنوز هم دانش آموزان مدرسه وقتی از محل این رویداد عبور می نمایند، متوجه سرمایی غیر عادی می شوند.

به نظر می رسد که استابلفیلد جوان همچنان به تسخیر این مکان ادامه می دهد.

دبیرستان تسخیر شده C. E. Byrd، لوئیزیانا

دبیرستان روی (Roy)، یوتا

دبیرستان روی، خانه بسیاری از ارواح است که هر کدام به سبک و سیاق خود و در مکانی خاص رؤیت می شوند. به عنوان نمونه، میبل لارکز (Mable Lurks)، معمولا در بخش پشتی سالن کنفرانس و نزدیک یک ردیف پلکان ظاهر می گردد، او خجالتی نیست و معمولا حضورش را با نور و حرکت شمع ها در اطراف صحنه نشان می دهد.

گفته می گردد دیگر روح این سالن کنفرانس، کلاهی بنفش رنگ به سر دارد و کوشش می نماید تا دانش آموران را متقاعد کند که او را دنبال نمایند، البته او روح نیکو سرشتی نیست و حقه هایی شریرانه در آستین دارد که اغلب برای ترساندن افراد از آنها استفاده می نماید. از طرف دیگر سر یک روح نیز در طبقه بالا و در بالکن سمت چپ ساختمان در هوا شناور و روحی دیگر نیز در راهروهای مدرسه سرگردان است.

به نظر می رسد او روح کسی است که حین آمدن به مدرسه و در حادثه برخورد با واگن قطار کشته شده است. دانش آموزان می گویند که آنها اغلب حضور او را درک نموده و حس می نمایند که این روح آنها را زیر نظر دارد، به ویژه اگر به تنهایی در راهروها در رفت و آمد باشند. در نهایت باید دید داشتن این تعداد روح در مدرسه چیز خوبی است یا خیر؟

دبیرستان روی، یوتا

دبیرستان سنت چارلز شرقی، سنت چارلز، ایلینوی

ارواح به جای خود موجوداتی ترسناک هستند، اما وقتی حضورشان با گذشته ای ترسناک و رعب آور همراه می گردد، مبدل به منبعی تمام نشدنی برای کابوس های شبانه خواهند شد. دبیرستان سنت چارلز نیز دچار چنین معضلی است، جایی که شایعاتی مبنی بر حضور روح یک دختر و تسخیر راهروهای مدرسه به وسیله او بر سر زبان ها است.

گفته می گردد که روح او همچنان در حال نواختن فلوت در اتاق موسیقی است که ظاهرا قتلگاه او بوده است. جایی که دربان دیوانه مدرسه او را به قتل رساند. در ادامه ظاهرا دربان در اقدامی جنون آمیز بدن قربانی خود را مثله نموده و هر تکه از آن را در یکی از گنجه های مدرسه پنهان نموده است.

از آن موقع تا کنون اعضای گروه موسیقی به دفعات قطعات بدن او را در قفسه های شخصی خود مشاهده می نمایند که درست پیش چشم شان، یک باره ناپدید می گردد. آنها بعلاوه ادعا می نمایند که بارها نوای سحرانگیز فلوت او را وقتی که تنها هستند و سکوت کامل در اتاق برقرار است، شنیده اند. از همه بدتر، بسیاری از غیب شدن مرموز فلوت های خود صحبت نموده اند، در حالی که عده ای دیگر متوجه شدند شب هنگام و در هنگام تعطیلی مدرسه، سازهای آنها مورد استفاده قرار گرفته است.

دبیرستان سنت چارلز- ایلینوی

دبیرستان چاپتیکان (Chopticon)، مورگانز، مریلند

صحبت کردن در خصوص چیزهای ترسناک و داستان های شکل گرفته پیرامون آنها، شاید مبحث مورد علاقه همه نباشد، به خصوص آنهایی که با هر صدایی از جا می پرند و ضربان قلب شان سرعت می گیرد، اما به هر حال گروه دیگری با شوق و ذوق این داستان ها را دنبال می نمایند. اما داستان این دبیرستان چیست؟

در سال 1983، ظاهرا خانم معلمی به نام (Heater) حین اشتغال به کار تابستانی در این مدرسه مورد حمله وحشیانه لستر بروم (Lester Broome)، کارگر تأسیساتی مدرسه قرار گرفته و تا حد مرگ مورد آزار و اذیت قرار می گیرد. قاتل بعد از انجام این جنایت، بدن بی جان این معلم را در نزدیک ترین حمام واقع در طبقه دوم ساختمان رها می نماید. البته این جنایت بدون عواقب باقی نمانده و لستر دستیگر و به جرم تقل محاکمه شد.

از آن موقع تا به امروز، دانش آموزان و اساتید دبیرستان ادعا می نمایند که روح خانم معلم راهروهای مدرسه و به ویژه حمامی که جسدش در آنجا کشف شده را به تسخیر خود در آورده است.

عمده مسائل و فعالیت های ماورایی اتفاق افتاده در این مکان به صدای برخورد پاشنه کفش زنانه در راهروها یا حمام مذکور تعلق دارد، به علاوه گاهی شاهدان از شنیدن صدای پایی صحبت نموده اند که گویی مستقیما به سمت آنها در حال حرکت بوده، در حالی که کسی در آن حوالی حضور نداشته است.

به علاوه اغلب بازدیدکندگان مدرسه، حتی آن دسته که از ماجرای قتل خانم هدر آگاهی ندارند نیز حس می نمایند که گویی چیزی مرموز آنها را تحت نظر گرفته است.

دبیرستان تسخیر شده، مورگانز، مریلند

دبیرستان بریستول تنسی (Bristol Tennessee)، بریستول، تنسی

همانند دیگر مدارس این لیست، دبیرستان فوق نیز ظاهرا سکونتگاه سه روح خاص است. در این میان بارزترین حضور مربوط به روح زنی است که با نام اگنس (Agnes) شناخته می گردد که سال ها است صدای قدم هایش در راهروهای مدرسه طنین انداز است. او حتی گاه گداری پوشیده در لباسی سفید نیز مشاهده شده است.

در حالی که داستان مرگ او طیف گسترده ای از روش های گوناگون از غرق شدن تا دار زدن را در برگرفته است، تئوری معروف دیگری از کشته شدن او به وسیله دیگر روح ساکن این مدرسه حکایت دارد، شبح یک قطار!

بله این هم از عجایب این مدرسه است، شبح قطاری که ظاهرا گاه و بیگاه به صورت کاملا ناگهانی در سالن ژیمناستیک ظاهر می گردد و جالب است بدانید که این حضور اغلب با تکان های شدید راهروهای مدرسه همراه است. اما روح آخر این مدرسه متعلق به ورزشکاری است که گفته می گردد حین بازگشت از محل بازی به منزل خود، به وسیله ماشین زیر گرفته و کشته شده است.

از قضا دانش آموزان به دفعات او را در زمین ورزش مدرسه مشاهده نموده اند.

دبیرستان تسخیر شده بریستول- تنسی

امیدوارم از مطالعه این مطلب و همراهی با ما لذت برده باشید.

منبع: کجارو / craveonline.co.uk

به "معروف ترین دبیرستان های تسخیر شده (قسمت دوم)" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "معروف ترین دبیرستان های تسخیر شده (قسمت دوم)"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید