کونسیسائو: نتیجه تساوی مقابل رُم می توانست عادلانه تر باشد، سرنوشت این تقابل همچنان باز است

سرژیو کونسیسائو، سرمربی تیم فوتبال پورتو می گوید تساوی می توانست نتیجه عادلانه تری در تقابل با رم باشد.

کونسیسائو: نتیجه تساوی مقابل رُم می توانست عادلانه تر باشد، سرنوشت این تقابل همچنان باز است

به گزارش خبرنگاران، سرژیو کونسیسائو که شاگردانش شب گذشته (سه شنبه) در دور رفت از مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا در استادیوم المپیکو با نتیجه 2 بر یک مقابل میزبان خود، رم تن به شکست دادند، پس از این بازی گفت: ما در نیمه اول پیروز شدیم قدرت رم را خنثی کنیم و در شروع نیمه دوم حتی نزدیک بود با ضربه سری که دانیلو زد به گل برسیم. ما در مقطعی که در اوج بودیم و بازی را تحت کنترل داشتیم، در یک هرج و مرج واقعی دروازه مان باز شد و در ادامه یاسین براهیمی مصدوم شد و به مشکلاتی خوردیم.

وی توضیح داد: در ادامه گل دوم را دریافت کردیم، اما دست از کوشش نکشیدیم و تیم همانطور که انتظارش را داشتم واکنش نشان داد. ما شخصیت تیمی خود را نشان دادیم و از قلم نیاندازید که این نیمه اول این تقابل بود. گلی هم که ما در این بازی به ثمر رساندیم، باعث شد تا سرنوشت این تقابل همچنان باز بماند. به اعتقاد من نتیجه تساوی می توانست عادلانه تر باشد. باید در بازی برگشت هم در دفاع مستحکم تر باشیم.

سرمربی پرتغالی تیم فوتبال پورتو ادامه داد: شاید ما بهترین تیم دنیا نباشیم، اما ما بزرگترین جنگجویان دنیا هستیم و شکی از این بابت ندارم. باید اصلاحاتی در تیم به وجود بیاوریم و من بر این باورم که می توانیم به مرحله یک چهارم نهایی این رقابت ها صعود کنیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "کونسیسائو: نتیجه تساوی مقابل رُم می توانست عادلانه تر باشد، سرنوشت این تقابل همچنان باز است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کونسیسائو: نتیجه تساوی مقابل رُم می توانست عادلانه تر باشد، سرنوشت این تقابل همچنان باز است"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید