ابراهیمی: در سپاهان خیلی بدشانسی آوردم، در فصل جدید به دنبال جبران هستم

محمد ابراهیمی، مهاجم تیم فوتبال پارس جنوبی جم گفت: در فصل گذشته خیلی بدشانسی آوردم و امیدوارم در فصل جدید همه چیز را جبران کنم.

ابراهیمی: در سپاهان خیلی بدشانسی آوردم، در فصل جدید به دنبال جبران هستم

محمد ابراهیمی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرنگاران با اشاره به حضورش در پارس جنوبی جم گفت: حضور فراز کمالوند در این تیم نقش مهمی در انتخاب من داشت، ضمن اینکه آقای رضاییان، مدیرعامل محترم باشگاه هم همزبان من است. امیدوارم فصل خوبی را کنار هم پشت سر بگذاریم. در سال های گذشته هم روزهای خوبی کنار کمالوند داشتم و سال جاری کوشش خواهم کرد تا بهترین عملکرد ممکن را در پارس جنوبی داشته باشم.

وی همچنین در خصوص شرایط خاص پارس جنوبی جم در فصل گذشته و احتمال اینکه مسائل اقتصادی اش ادامه داشته باشد، مطرح کرد: پارس جنوبی در سال های گذشته نتایج خوبی با مهدی تارتار گرفت و امیدوارم که در فصل جدید هم بتوانیم نتایج خوبی بگیریم تا طرفداران را خرسند کنیم. باشگاه هم دنبال این است که نفرات موردنظر کادر فنی را جذب کند. امیدوارم در فصل جدید کمترین مشکل را داشته باشیم و نتایج خوب پارس تکرار گردد.

مهاجم تیم فوتبال پارس جنوبی جم در خصوص اتفاقات فصل گذشته و اینکه بعد از رفتن به سپاهان، فرصتی برای بازی پیدا نکرد، گفت: من در سپاهان خیلی بدشانسی آوردم و این را بازیکنان، مربیان و کادر فنی می دانند. در اردوی ترکیه از ناحیه زانو مصدوم شدم و مدتی از میادین دور بودم، زمانی هم که برگشتم تیم نتیجه می گرفت و خیلی سخت بود که وارد ترکیب شوم. آن مصدومیت خیلی چیزها را به هم زد، ولی امیدوارم در فصل جدید همه چیز را جبران کنم.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "ابراهیمی: در سپاهان خیلی بدشانسی آوردم، در فصل جدید به دنبال جبران هستم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ابراهیمی: در سپاهان خیلی بدشانسی آوردم، در فصل جدید به دنبال جبران هستم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید