المغیصیب: پرسپولیس دفاعی بازی خواهد نمود، حسن: امیدوارم نتیجه رضایت بخشی کسب کنیم

2 پیشکسوت فوتبال قطر به تحلیل رویاویی تیم های السد و پرسپولیس در نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا پرداختند.

المغیصیب: پرسپولیس دفاعی بازی خواهد نمود، حسن: امیدوارم نتیجه رضایت بخشی کسب کنیم

به گزارش خبرنگاران و به نقل از روزنامه استاد الدوحه قطر، عبدالقادر المغیصیب درباره بازی رفت مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا مقابل پرسپولیس که از ساعت 18:45 دقیقه امروز (سه شنبه) در استادیوم جاسم بن حمد شهر دوحه شروع می گردد گفت: هر 2 تیم السد و پرسپولیس شایستگی حضور در این مرحله را دارند و این بازی سرآمد فوتبال غرب آسیا است. تیم السد جنبه های مثبت خوبی دارد و گام به گام در مسیر رسیدن به افتخار گام برداشته است. السد دارای خط میانی بسیار خوب با حضور ژاوی هرناندز و گابی است که حسن الهیدوس، بغداد بونجام و اکرم عفیف تکمیل کننده این تیم خوب هستند.

وی اضافه کرد: مسئله مهم در بازی امروز برابر پرسپولیس کسب یک نتیجه خوب است تا بتواند مهیای بازی برگشت در تهران گردد. تیم تحت راهنمایی برانکو ایوانکوویچ در بلوک دفاعی بازی می نماید و در نیمی از بازی به دنبال استفاده از موقعیت پیروزی است. البته مانوئل فریرا، سرمربی السد به خوبی از همه چیز مطلع است و می تواند تصمیم های خوبی برای یک بازی مطمئن بگیرد.

عوض حسن، دیگر پیشکسوت فوتبال قطر نیز گفت: السد دارای استعدادهای امیدوار کننده و باتجربه ای است. ما اهمیت بازی امروز برابر پرسپولیس را در دوحه به خوبی می دانیم و برای کسب پیروزی پیش از بازی برگشت کوشش می کنیم. امیدوارم نتیجه رضایت بخشی را کسب کنیم و معتقدم تیم السد با توجه به آمادگی مطلوب فعلی مصمم برای کسب هر نتیجه ای است.

وی در سرانجام از طرفداران فوتبال قطر خواست تا با حضور پرشور در استادیوم جاسم بن حمد شهر دوحه تیم السد را برای رسیدن به فینال لیگ قهرمانان آسیا مورد حمایت قرار دهند.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "المغیصیب: پرسپولیس دفاعی بازی خواهد نمود، حسن: امیدوارم نتیجه رضایت بخشی کسب کنیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "المغیصیب: پرسپولیس دفاعی بازی خواهد نمود، حسن: امیدوارم نتیجه رضایت بخشی کسب کنیم"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید