جهش خیره کننده ارزش برند هوآوی و کسب رتبه هفتم ارزشمندترین برندهای جهانی

ارزشمندترین برندهای جهان به انتخاب موسسه بریتانیایی Brand Finance. صندلی های اول تا پنجم به ترتیب در اختیار برندهای آمریکایی آمازون، اپل، گوگل، مایکروسافت و فیسبوک قرار دارند و در رده ششم نیز سامسونگ قرار گرفته و البته تنها شرکتی است که رشد منفی داشته است. در ضمن در این رتبه بندی برند هوآوی با کسب رده هفتم، جهشی خیره کننده با افزایش 63.7 درصدی در میزان ارزش برند به دست آورده است.

جهش خیره کننده ارزش برند هوآوی و کسب رتبه هفتم ارزشمندترین برندهای جهانی

به تازگی موسسه بریتانیایی Brand Finance که در زمینه رتبه بندی برندهای برتر فعالیت می نماید با توجه به وضعیت شرکت های بزرگ در سال 2019 اقدام به تنظیم لیستی نموده که در آن 100 برند معتبر و با ارزش جهان اعلام شده اند.

هوآوی در سال های گذشته جهش قابل توجهی در حوزه فناوری های مخابراتی و هوشمند داشته و این رشد گسترده باعث توجه بیشتر مشتریان و شریک های تجاری به این شرکت شده است. طبق آخرین آمار موسسه ارزشیابی برند بریتانیایی، اکنون هوآوی در صندلی هفتم در میان 100 برند معتبر و با ارزش جهان قرار گرفته است.

در این رتبه بندی برند Huawei با کسب رده هفتم، دومین برند معتبر آسیایی است و جهشی خیره کننده با افزایش 63.7 درصدی در میزان ارزش برند به خود دیده است.

صندلی های اول تا پنجم به ترتیب در اختیار برندهای آمریکایی آمازون، اپل، گوگل، مایکروسافت و فیسبوک قرار دارند و در رده ششم نیز سامسونگ قرار گرفته و البته تنها شرکتی است که رشد منفی داشته است.

بعد از هوآوی سه برند چینی دیگر یعنی WeChat، Tencent و Taobao قرار گرفته و با احتساب آن ها می توان گفت 5 شرکت آمریکایی و 5 شرکت آسیایی که 4 مورد از آن ها اصالت چینی دارند در 10 رتبه برتر این رده بندی قرار می گیرند.

رشد استفاده از فناوری های بر پایه هوش مصنوعی از یک سو و فراوری محصولاتی که نشان از قدرت هوآوی در مهندسی صنایع پیشرفته و استفاده از فناوری های جدید دارد از سوی دیگر باعث شده که میزان اعتبار برند هوآوی در سال های گذشته به نحوی چشمگیر افزایش پیدا کند.

هوآوی در زمان حاضر در حوزه گوشی های هوشمند رتبه دوم پرفروش ترین ها را در اختیار دارد. محصولات اخیر سری Huawei P30 در همه ابعاد دارای ویژگی های پیشرفته ای هستند که ترکیب هوش مصنوعی با طراحی زیبا و استفاده از تکنیک های خلاقانه برای آفرینش آنچه کاربران به دنبالش هستند، باعث شده تا این شرکت بتواند به فروش بالایی در این حوزه دست پیدا نموده و رشد خود را تکمیل کند.

در کنار این محصولات، پیشرفت گسترده هوآوی در حوزه مخابرات و فراوری کلیه پلتفرم های فناوری مخابراتی 5G باعث شده تا هوآوی راهکاری کامل از همه نیازمندی های زیرساختی تا محصول سمت کاربر (گوشی هوشمند Huawei Mate 20 X 5G) را در سبد محصولات خود داشته باشد و بتوان تنها با استفاده از محصولات این شرکت سایت های 5G را به طور کامل راه اندازی کرد.

بخش دیگری از محصولاتی که هوآوی را به یک شرکت پیشرفته و با رشد سریع در میان دیگر شرکت های فعال در حوزه فناوری بدل نموده، استفاده بهینه و موثر از هوش مصنوعی در فراوریات شرکت است. این شرکت کوشش می نماید از هوش مصنوعی در اکثر محصولات خود از میان رده و ارزان قیمت گرفته تا پرچمدار استفاده کند.

در خاتمه باید به این مورد اشاره کنیم که مسئولان هوآوی در دوره اخیر بارها بر این موضوع تأکید نموده که این تنها آغاز کار است و هوآوی می تواند در سال های آینده رشد چشمگیر خود را همچنان ادامه دهد تا صندلیی به مراتب بالاتری را در تمام زمینه های فعالیت فناوری به دست بیاورد.

منبع: همگردی

به "جهش خیره کننده ارزش برند هوآوی و کسب رتبه هفتم ارزشمندترین برندهای جهانی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جهش خیره کننده ارزش برند هوآوی و کسب رتبه هفتم ارزشمندترین برندهای جهانی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید