اخبار اقتصادی

طرح جایگزینی 129 هزار تاکسی فرسوده ابلاغ شد

به گزارش تجارت نیوز، هدف از تصویب این طرح اجرای طرح جایگزینی 129 هزار دستگاه تاکسی (سدان و ون) فرسوده با انواع تاکسی جدید پایه گازسوز، هیبریدی و الکتریکی و حمایت از رانندگان این وسایط نقلیه به وسیله پرداخت یارانه صرفه جویی سوخت است.

9 خرداد 1399

همه چشم انتظار خداحافظی با کووید-19، زمان سرانجام کرونا در ایران چگونه خواهد بود؟

با در نظر دریافت عوامل متفاوت، پیش بینی های متعددی برای روز آخر حضور کرونا در کشورهای مختلف مطرح می گردد و در ایران هم تا به امروز پنج سناریو برای اتمام ماجرای این بیماری پیش بینی شده است.

7 خرداد 1399

دعوتنامه بانک ها برای مشتریان در این روزهای کرونایی

خبرنگاران: بعضی بانک ها در روزهای شیوع کرونا با انجام اقداماتی مانند برداشت بدون رضایت از حساب مشتریان به بهانه های مختلف، آنها را مجبور می نمایند که در شعب حضور یابند.

4 خرداد 1399

مرکز پژوهش های اتاق ایران بررسی کرد؛ خسارت های زلزله کرونا بر اقتصاد ایران

خبرنگاران : شیوع گسترده ویروس کرونا در دنیا، فعالیت طیف گسترده ای از کسب وکارها را با رکود روبرو ساخته و پیامدهای اولیه و ثانویه گسترده ای را بر اقتصادهای درگیر تحمیل کرده است.

3 خرداد 1399

اقدامات ویژه اوراسیا برای مقابله با کرونا

اتحادیه اقتصادی اوراسیا که ایران نیز از چند ماه قبل رسما به عضویت در آن در آمده است، برای عبور از مشکل کرونا طرح هایی جدی را در دستور کار خود دارد.

2 خرداد 1399

خبرنگاران نماینده مجلس عراق خواهان لغو تحریم های آمریکا علیه ایران شد

تهران - خبرنگاران - کریم المحمداوی عضو کمیسیون امنیت و دفاع مجلس عراق دوشنبه شب خواهان لغو تحریم های آمریکا علیه ایران با توجه به شیوع ویروس کرونا شد.

31 اردیبهشت 1399

ارسال نامه شورای شهر تهران به روسای شورا های کلانشهر های دنیا برای برطرف تحریم ها

سخنگوی شورای شهر تهران از ارسال نامه شورای شهر تهران به روسای شورا های تعدادی از کلانشهر های دنیا با هدف برطرف تحریم های مالی علیه ایران اطلاع داد.

30 اردیبهشت 1399

آمریکا 15 فرد و نهاد ایرانی را تحریم کرد

فارس نوشت: وزارت خزانه داری آمریکا روز پنجشنبه از اعمال تحریم های جدید علیه افراد و نهادهای مرتبط با ایران از جمله ستاد بازسازی عتبات عالیات اطلاع داد.

24 اردیبهشت 1399

سوریه، لغو فوری تحریم های ظالمانه آمریکا را خواستار شد

وزارت خارجه سوریه تأکید کرد، آمریکا که مدعی حمایت از حقوق بشر است، باید برای مقابله با ویروس کرونا، تحریم های سوریه را لغو کند.

18 اردیبهشت 1399

افت فراوری آمریکا شاخص های قیمت نفت را بهبود بخشید

خبرنگاران: شاخص های قیمت نفت روز چهارشنبه با امیدواری به کاهش فراوری نفت آمریکا برای دومین روز متوالی صعود کردند اما ابهامات نسبت به بسته محرک مالی دولت ترامپ فرایند رشد قیمت ها را محدود کرد.

9 اردیبهشت 1399

خبرنگاران ظرفیت فراوری ماسک در ایلام افزایش می یابد

ایلام- خبرنگاران- رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت ایلام از افزایش تعداد واحدهای فراوریی ماسک در استان اطلاع داد و گفت: تا خاتمه هفته جاری ظرفیت فراوری ماسک در استان به 15 هزار عدد در روز افزایش خواهد یافت.

7 اردیبهشت 1399

چشم انداز نشست دوجانبه پوتین و اردوغان درباره سوریه

نشست روسای جمهوری روسیه و ترکیه درباره سوریه امروز در مسکو در حالی برگزار خواهد شد که پوتین به اردوغان و وعده های او زیاد اعتمادی ندارد و معتقد است که اردوغان توافقنامه ها را نه به خاطر اجرا کردن بلکه برای خرید زمان امضا می نماید.

3 اردیبهشت 1399

ساخت پل مهمترین احتیاج برای ورودی به بندر تیاب است

خبرنگاران - گروه استان ها، حبیب عیدزاده: دهستان تیاب از توابع بخش مرکزی شهرستان میناب با جمعیتی بیش از سه هزار نفر به دلیل فاصله دور آن از مرکز شهر کمتر توانسته است در راستا توسعه قرار گیرد.

30 فروردین 1399

مفهوم عدالت سلامت چیست؟

خبرنگاران/زنجان کارشناس مسئول برنامه های شهری، روستایی و ساختار معاونت بهداشت دانشگاه علوم پزشکی استان زنجان گفت: عدالت در سلامت یکی از اهداف غایی نظام های سلامت است.

28 فروردین 1399

استعفای ماهاتیر محمد ؛ مالزی در شوک ، تغییرات سیاسی در مالزی

نخست وزیر مالزی، ماهاتیر محمد پس از قریب به دو سال نخست وزیری به طور ناگهانی استعفای خود را تسلیم پادشاه این کشور کرد و حزب وی از ائتلاف دولت خارج شد، موضوعی که نه تنها آینده سیاسی در این کشور جنوب شرق آسیا را مورد سوال قرار داد بلکه شوک مهمی را نیز به...

21 فروردین 1399

سرگردانی مستأجران در انبوه وعده های فراموش شده

خبرنگاران: زن میانسال همراه با پسر نوجوان که شدت نور آفتاب چهره اش را به رنگ سرخ درآورده با درماندگی وارد بنگاه معاملات ملکی در غرب تهران می شود و سراغ یک آپارتمان 70متری را برای اجاره می گیرد.

16 فروردین 1399

4 هزار نفر در استان کرمانشاه صاحب شغل می شوند

به گزارش خبرنگاران، مسعود خاکسار در نشستی خبری با اصحاب رسانه که ظهر امروز یکشنبه در کرمانشاه برگزار گشت، گفت: صندوق کارآفرینی امید با رویکرد پرداخت تسهیلات بدون سود و تنها با اخذ کارمزد 4 درصد در بخش ازدواج و اشتغال به جوانان جویای کار و با هدف ایجاد...

14 فروردین 1399

ایجاد 6 هزار فرصت شغلی در سمنان

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار سمنان گفت: نزدیک به 6 هزار فرصت شغلی در 3 فصل گذشته از سال 98 در استان ایجاد شده و تعهد اشتغال استان برای امسال 10 هزار و 603 نفر است.

6 فروردین 1399

واکنش دختر ترامپ به حواشی نطق سالانه پدرش

دختر رئیس جمهوری آمریکا به دنبال واکنش های شدید به نطق سالانه پدرش به شدت منتقدان رئیس جمهوری آمریکا را محکوم و اظهارات و رفتار آنها را غیرقابل بخشش توصیف کرد.

6 فروردین 1399

مدیرعامل اسبق بانک های ملت و پارسیان بازداشت شد

دیواندری در خاتمه جلسه امروز محاکمه خود با حکم قاضی بازداشت شد.

26 اسفند 1398
تعداد: (141)